Kategorie

Rolety Rzymskie


  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: Avaldihome
  • Cena: 150,00 zł
    • pomiar i doradztwo w domu klienta
  • Poleć produkt

ROLETY RZYMSKIE

Jedne z najbardziej popularnych i lubianych dekoracji okiennych w ostatnich latach. Ze względu na swoją prostą formę możemy je zastosować we wnętrzach zarówno nowoczesnych i minimalistycznych jak również klasycznych, a czynnikiem decydującym o charakterze rolety jest odpowiedni wybór tkaniny. To sprawia, że rolety rzymskie mogą występowac w każdym pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się w salonie, kuchni, sypialni ale także w łazience, przedpokoju czy pokoju dziecięcym. Kolejną ich zaletą jest fakt, że mogą zostać uszyte z wielu rodzajów tkanin. Na rolety nadają się zarówno zwiewne i delikatne tkaniny firanowe ale także cięższe i bardziej zaciemniające, pełniące rolę zasłony. 

Rolety rzymskie są idealnym rozwiązaniem na okna pod kórymi znajdują się grzejniki, w jadalni gdy stół jest dostawiony do okna lub gdy ściana koło okna jest wąska i nie ma miejsca na tradycyjne zasłony. 

Rolety rzymskie mogą być obsługiwane ręcznie przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego lub sterowane elektrycznie.  Oba rozwiązania pozwalają na zablokowanie rolety na dowolnej wysokości okna. Jest to przydatne kiedy chcemy przysłonić tylko część okna np przed promieniami słonecznymi bądź w przypadku gdy na parapecie znajdują się kwiaty. 

Innowacyjność i klasyka

Klasyk, który ciągle promieniuje nienaganną elegancją.

W rolecie rzymskiej łączą się zwiewność firany z funkcjonalnością i wygodą rolety materiałowej. Miękko opadająca tkanina rolety rzymskiej tworzy ciepły nastrój i stwarza przyjemną akustykę we wnętrzu.

Dobór tkaniny pozwala na indywidualne kształtowanie charakteru jak również funkcjonalności całej rolety.

Ochrona przed wzrokiem

Wystarczy tylko kilka chwil, aby być schowanym przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz.

Roleta rzymska jest szybką i przy tym niezwykle funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która gwarantuje nam zachowanie prywatności w naszych wnętrzach.

Regulacja dopływu światła

Dzięki płynnej regulacji położenia tkaniny rolety rzymskiej otrzymujemy władzę nad wpadającycm świałem słonecznym.

Ilość wpadającego światła regulujemy ponadto samym materiałem, decydując się przy wyborze rolety na stopień jego przepuszczalności.

Ochrona przeciwsłoneczna

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety rzymskiej osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia.

Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub ochrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Regulacja dopływu ciepła

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety uzyskujemy dodatkowe korzyści w postaci izolacji termicznej. W zależności od grubości i gęstości tkaniny pełni ona również funkcje termoizolacyjne.

Przy zamkniętej rolecie tworzy się przy szybie rodzaj poduszki powietrznej, będącej izolatorem dla wpadającego do wnętrza gorąca lub zimna.

Do wilgotnych wnętrz

Wybrane tkaniny rolet rzymskich nadają się do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności i mogą być prane jak typowe tkaniny zasłonowe.

Dekoracyjny design

Gdy ciężko podjąć właściwą decyzję wybierając pomiędzy zasłonami a funkcjami przeciwsłonecznymi, rolety rzymskie jako klasyk wśród osłon okiennych spełniają te obydwie funkcje: dzięki nim pomieszczenie otrzymuje niepowtarzalny wygląd a jednocześnie są niesamowicie funkcjonalne.

Produkt na wymiar

Każda z naszych rolet rzymskich jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.

Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze rolety rzymskie są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.


ZAPRASZAMY DO NASZEGO SHOW ROOM'U W KATOWICACH!!!

UMÓW SIĘ NA POMIAR I DORADZTWO W SWOIM DOMU
501 607 552 (3)