O AvaldihomeAvaldihome Kraków
Pomysł na nasz Salon zrodził się z miłości do piękna, elegancji i doskonałego designu. Zapragnęliśmy dać naszym klientom coś, czego nie mogą znaleźć nigdzie indziej – elementy wyposażenia wnętrz, które rozbudzają zmysły i trafiają w wysmakowane gusta. Wierząc, że właśnie tymi detalami buduje się charakter i atmosferę każdego wnętrza, zaczęliśmy oferować produkty, które stanowią doskonałe połączenie użyteczności z ciekawym wzornictwem. Nasze marzenie stało się rzeczywistością.

Dziś, po wielu latach działalności i nieustannego poszerzania naszej oferty, możemy Państwu zaoferować prawie tysiąc produktów, z których każdy spełnia nasze rygorystyczne wymagania dotyczące wysokiej jakości wykonania. W naszym Salonie znajdziecie Państwo bogatą kolekcję tkanin, z których wykonamy dla Was ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne dekoracje okienne takie jak firany, zasłony czy ostatnio niezwykle modne rolety rzymskie lub ekrany. Dodatkowo w Butiku posiadamy szeroką ofertę dodatków dekoracyjnych: ceramikę artystyczną, pościel, ręczniki, dywaniki, a także inne produkty, z których każdy zachwyca swoją estetyką i projektem. Każdy z produktów w naszym Salonie stanie się elegancką ozdobą Państwa mieszkania.

 

Avaldihome Kraków
Pragniemy zapewnić klientom naszego Butiku jak największy komfort, nie tylko podczas użytkowania zakupionych w naszym Salonie przedmiotów, ale też podczas samych zakupów. Dlatego staramy się, aby zakupione produkty dotarły do Państwa w ciągu 48 godzin od momentu zakupu, a doświadczeni pracownicy naszego sklepu są nieustannie do Państwa dyspozycji, gotowi służyć Państwu radą, czy inspiracją, a także wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas produktów i procesu ich zakupu.

 

 

 

Robiąc zakupy w naszym sklepie, możecie być Państwo pewni, że wygodnie zakupicie kusząco piękne i doskonale użyteczne elementy wyposażenia wysmakowanych wnętrz.

 

Avaldihome KrakówAvaldihome KrakówAvaldihome Kraków